poniedziałek, 11 maja 2015

Poznaj sekrety sukcesu zwykłych ludzi


Będąc zwykłymi ludźmi możemy uczynić nasze życie niezwykłym - niezależnie od tego na jakim jego etapie się znajdujemy, bez względu na to jak bardzo jest ono szare lub kolorowe. Nie czekaj na mannę z nieba i już dziś skorzystaj z rad Alfreda J. Palli na udane życie. Po prostu zajrzyj do książki "Niezwykłe historie zwykłych ludzi" i poznaj sekrety ich sukcesu.Publikacja Wydawnictwa Bogulandia to piękna książka - inspirowana fragmentami Pisma Świętego, będąca jego ciekawą interpretacją oraz nawiązująca do wyzwań współczesnego świata, m. in. potrzeby osiągania sukcesu. Każdy z nas chciałby osiągnąć sukces w ważnej dla siebie sferze życia - publikacja ta jest zbiorem cennych rad i biblijnych pouczeń jak dojść przez trudy do gwiazd, pozostając wiernym sobie i Bogu a jednocześnie wykorzystując 100% swojego potencjału. 

Książka stanowi niejako poradnik udanego życia, w którym z porażek czerpie się korzyści, w problemach dostrzega się jasną stronę a z pokory uzyskuje się owoce.


Dzięki książce teologa, biblisty i podróżnika (o którym, niestety wcześniej nie słyszałam) łatwiej nam odkryć w sobie nasz własny talent. Autor omawia np. wartości, których na co dzień nie doceniamy np. temperament, czas czy zdrowie oraz stawia niełatwe pytania. Ja do momentu zetknięcia się z tą książką nie zastanawiałam się z czym chciałabym aby kojarzono mnie po śmierci - a refleksja na ten temat bardzo dobrze obrazuje system wartości każdego z nas.


Z uwagi na sposób w jaki książka została napisana, polecam czytać ją fragmentami np. rozdział co wieczór i absolutnie się z tym nie śpieszyć, aby móc spokojnie przemyśleć sobie wszystkie poruszone w niej tematy.

Tę ponad dwustustronicową książkę czyta się bardzo przyjemnie; lekturę wzbogacają liczne anegdoty, zabawne rysunki, przysłowia i cytaty znanych autorytetów. 

"Niezwykłe historie zwykłych ludzi" będzie ciekawym prezentem dla zarówno dla młodych, jak i starszych czytelników. Może też stanowić dobrą inwestycję we własny rozwój i pierwszy krok do życiowego sukcesu. 

Pamiętajmy, że 
Bez względu na to, dla kogo pracujemy, pracujemy nad sobą, a więc dla siebie!
 A więc do działa Moi Drodzy! :)

Przeczytaj fragment publikacji >>>
------------------------------------------------------------------------------

"Niezwykłe historie zwykłych ludzi", autor: Alfred J. Palla,                   wydawnictwo Bogulandia, wyd. 2013 r.

http://www.bogulandia.pl/

1 komentarz:

  1. Recepta na porażkę bardzo trafna. :) Książka chyba nie do końca dla mnie, ale cieszę się, że Tobie przypadła do gustu.

    OdpowiedzUsuń