środa, 20 września 2017

Odgadnij zagadkę, inaczej ona zginie...


„Jeżeli w ciągu czterdziestu ośmiu godzin odgadniesz, dlaczego uprowadziłem tę kobietę, zostanie ona przy życiu. W przeciwnym razie – zginie”. Takim komunikatem rozpoczyna się perwersyjna gra seryjnego mordercy. Głodzenie, wlewanie atramentu do płuc, zamurowywanie żywcem w betonowym słupie...

Monachijska policjantka Sabine Nemez rozpaczliwie szuka motywu, wyjaśnienia. Tym bardziej, że chodzi również o życie jej matki. Dopiero gdy do śledztwa włącza się pewien Holender, schemat działania sprawcy staje się jasny. Przerażającą inspiracją psychopaty okazuje się stara książka obrazkowa...

„48” to jeden z najlepszych thrillerów, jaki ukazał się na rynku niemieckim w ostatnich latach. Przez wiele tygodni gościł na listach bestsellerów, a z Andreasa Grubera uczynił jedną z największych gwiazd niemieckiego thrillera obok Sebastiana Fitzka.

Wielowątkowa, pełna zagadek i zwrotów akcji opowieść to mistrzowski thriller psychologiczny, który fanów gatunku przyprawi o szybkie bicie serca i będzie trzymał w nieustannym napięciu aż do ostatniej strony.

Kryminalna uczta, której nie możesz przegapić! Premiera książki już 27 września!

„Andreas Gruber napisał thriller, który przykuwa niezwykle interesującymi charakterami postaci, mroczną atmosferą i trzymającą w napięciu akcją”. (Media-Mania)

„Głęboka i przemyślana historia”. (literatopia.de)

„Lektura obowiązkowa dla fanów gatunku i dowód na to, że również niemieckojęzyczni autorzy potrafią szarpać nerwy czytelników”. (Hitradio rt1)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz