piątek, 28 kwietnia 2017

Letnie nowości Wydawnictwa Dwie Siostry


Oszołamiająco kolorowa wyszukiwanka, w której ukryły się zagrożone zwierzęta z całego świata  oraz książka aktywnościowa, która przekaże wam cały ocean wiedzy o morzu – i zapewni wiele godzin świetnej zabawy - to majowo-czerwcowe nowości Wydawnictwa Dwie Siostry.
Zwierzęta znikają. Niektórych jest już tak mało, że naprawdę trudno je spotkać. Ale może  tobie uda się je znaleźć?  Rozejrzyj się po pustyniach i sawannach, po jaskiniach i lasach deszczowych, zajrzyj pod  wodę i pod ziemię, spójrz w niebo.  Gdzie żyją głowomłoty i mobule, a gdzie łuskowce i zębolity? Co je diugoń, co acerodon, a co  drzewnica? Jak lata wełnolot? Czemu wielkouch ma wielkie uszy, a grubogonik gruby  ogonek?  I dlaczego wszystkie znikają?
Premiera książki odbędzie się 24 maja 2017 !

Rzućcie się w twórczy wir morskich zadań i aktywności, a dowiecie się, czemu morza są niebieskie, ile zębów ma rekin i co się dzieje, gdy umrze wieloryb. Poznacie tajemnice gąbek, meduz i ukwiałów, zaprojektujecie statek pasażerski i łódź podwodną. Odwiedzicie rafę koralową, zbadacie zapomniane wraki i spróbujecie swoich sił jako poszukiwacze pirackich skarbów. Czas wyruszyć „W morze!”. Gotowi? Cała naprzód!

Premiera książki odbędzie się 28 czerwca 2017 ! 

Polecam także książkę Piotra Karskiego „W góry!”. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz