środa, 25 stycznia 2017

Kobiety Nowego Testamentu czyli kalendarz na 2017

Ten (nie)zwykły kalendarz to inspiracja do całorocznego poszukiwania siebie, swoich pragnień i przeglądania się w Bożych oczach. Pani Katarzyna już po raz czwarty oddała do rąk kobiet piękne, autorskie, inspirowane wiarą dzieło, które poprowadzi mnie do lepszej siebie poprzez historie kobiet występujących na kartach Nowego Testamentu.

Kalendarz stanowi spójną całość, jego celem jest doprowadzenie kobiety do wyjątkowych (bo osobistych) spotkań z Jezusem w Piśmie Świętym. 


Zaczynając od podsumowania 2016 r. poprzez plany i cele na rok 2017 przechodzimy na inspiracje na kolejne miesiące i tygodnie. Każdy miesiąc rozpoczynają rozważania Autorki o wydarzeniach z życia wybranej biblijnej niewiasty, np. styczeń jest spotkaniem z historią Samarytanki z Ewangelii św. Jana. Do każdego dnia dopisane są jubileuszowe imiona, najważniejsze święta oraz skróty do czytań na dany dzień. Na niedzielne rozważania i inspiracje przewidziana została aż cała strona, na pozostałych kartkach znajdują się po 3 dni tygodnia. 


Do kalendarza dołączone zostały naklejki z wartościowymi hasłami np. "wielka wierność małym sprawom", "córko, z łagodnością wykonuj swe sprawy", które co miesiąc można naklejać w miejsce niedzielnych inspiracji na najbliższy tydzień.

Codziennie korzystanie z kalendarza może stanowić niezwykłą przygodę do odrywania własnego powołania do bycia Kobietą, poprzez odnajdywanie dobrych natchnień w życiu kobiet Nowego Testamentu takich jak np. Maryja, Elżbieta czy córka Jaira. Kalendarz został wydany na papierze bardzo dobrej jakości a wszechobecne pastelowe kolory dodają mu delikatności.

Życzę sobie i innym korzystającym z kalendarza, głębokich przeżyć i pięknych rozmyślań nad Bożym planem w stosunku do nas. 

Pani Kasi życzę wiele satysfakcji z realizacji projektu, który może zdziała wiele w wielu sercach. Gratuluję pomysłu, odwagi i wytrwałości w dążeniu do celu.

SERCE KOBIETY >> dowiedz się więcej o projekcie <<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz